.

.

Само Капакот На Перницата од Папасан Стол, Лесен За Чистење На Капакот На Перницата Од Папасан Отворено Внатрешно Перниче Водоотпорно Лизгање Со Патент Фиксиран Р?

Само Капакот На Перницата од Папасан Стол, Лесен За Чистење На Капакот На Перницата Од Папасан Отворено Внатрешно Перниче Водоотпорно

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Полиестер Практичен Капак За Перничиња Од Папасан : Едноставен и елегантен дизајн со цврста боја, лесен за дополнување на повеќето стилови на декор во дневната соба, семејната соба, студентскиот дом или спалната соба. Го штити вашиот папасан од прашина, нечистотија и алергени. На секое ваше сакано перниче од папасан му треба квалитетен и достапен капак отпорен на прашина и вода. Водоотпорна И Издржлива Ткаенина : ткаенината е составена од микрофибер и ладно отпорен слој, кој е удобен и дише, може да се користи за надворешна водоотпорна, отпорна на сонце, отпорна на прашина, не избледена, не-деформација, издржлива. Кога водата паѓа на оваа навлака за перници од папасан, таа веднаш се претвора во капки вода и се лизга надолу, заштитувајќи ја перницата од папасан од течности и прашина. Машинското перење е повеќе безгрижно, миењето раце е повеќе заштеда на вода, еколошки и здраво. Преку Скриен Дизајн На Патент : задниот дел на навлаката за перници има издржлив патент со иста големина како и дијаметарот, што го олеснува ставањето и вадењето на перницата, што значи дека овие навлаки за ватенка од папасан стол може да се стават и соблечат за неколку секунди и лесно може да се измијат од едно лице дома!. Мултифункционално Јаже За Вратоврска : капакот на перницата за стол папасан со 13 прилагодливи ремени може да се прилагоди по потреба за да се вклопат различни плетени столчиња за јајца од папасан и душеци за јога за медитација за да се избегне одвојување и неусогласеност на капакот и перницата на седиштето. Ев ако детето отскокне на перницата Папасан, миленичињата играат На перницата Папасан или луѓето седат и спијат на перницата Папасан, перницата нема да падне од столот. Две Големини За Да Одговараат На Повеќето Столчиња За Јајца : нашите капаци За перничиња Од папасан со Цврста Боја Се достапни во две големини : 50" (за перничиња Од Папасан 45-50") - 55" (за перничиња Од Папасан 50-60"). Пред да купите, не заборавајте да го измерите дијаметарот на вашиот сакан папасанит владетел, а потоа изберете ја соодветната навлака за перници папасан според соодветниот опсег за да го зголемите вашето пријатно искуство за купување. Практичен Капак За Перничиња Од Папасан : Едноставен и елегантен дизајн со цврста боја, лесен за дополнување на повеќето стилови на декор во дневната соба, семејната соба, студентскиот дом или спалната соба. Го штити вашиот папасан од прашина, нечистотија и алергени. На секое ваше сакано перниче од папасан му треба квалитетен и достапен капак отпорен на прашина и вода. Водоотпорна И Издржлива Ткаенина : ткаенината е составена од микрофибер и ладно отпорен слој, кој е удобен и дише, може да се користи за надворешна водоотпорна, отпорна на сонце, отпорна на прашина, не избледена, не-деформација, издржлива.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката