.

.

Постелнина плус еластично здолниште со кревет 14 капка лесна/лесна прашина избришана цврста нова

Постелнина плус еластично здолниште со кревет 14 капка лесна/лесна прашина избришана цврста нова

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Еластична, постелнина Twin-Felet : Продолжува до 75 "L x 54" W x 14 "H Queen-King-Cal King : Продолжува до 78" L x 80 "W x 14" H. Еластичната исечена руфла го олеснува ставањето и полетувањето, без да го кренете душекот. Скрива и ја штити вашата кутија пролет и под складирање. 100% микрофибер. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Еластична, постелнина. Twin-Felet : Продолжува до 75 "L x 54" W x 14 "H Queen-King-Cal King : Продолжува до 78" L x 80 "W x 14" H. Еластичната исечена руфла го олеснува ставањето и полетувањето, без да го кренете душекот. Скрива и ја штити вашата кутија пролет и под складирање. 100% микрофибер. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Еластично здолниште со кревети 14 "Капка лесна/лесна прашина од прав.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката