.

.

Ipetboom 1 Торба Алатки Монтажа Тока Куче Клипови Комплет Зацврсти Собранието Материјали Железо Гулаб Зајак Мачка Инсталација Пилешко Жица Птица Кревети Стеги На Клип

Ipetboom 1 Торба Алатки Монтажа Тока Куче Клипови Комплет Зацврсти Собранието Материјали Железо Гулаб Зајак Мачка Инсталација

Оценка на стоката:

DEN 163.36
Достапност
Производот е достапен

Клип За Градење кафез : и цврста конструкција, не е лесна за долг век на траење Алатки За Градење Кафез за птици : овие железни клипови се дизајнирани за монтажа или поправка на жични кафези за колиби за зајаци, домови за миленичиња или други производи од жица. Стегач за Клип за Прицврстување на кафез : торба од околу 170 клипови за жичен кафез, доволна количина за да ги задоволи вашите различни потреби. Клипови За Кафез За Зајаци : и цврста конструкција, не е лесна за, долг век на траење. Клипови За Градење кафез : Лесни и компактни, попогодни за складирање и носење. Пакетот Вклучува 1 x Торба Со Жица Кафез Клипови Карактеристики-Опсег На Примена : Погоден за железни жици со дијаметар од 2,5 мм-3,5 мм кафез зграда собранието клипови. - Широко се применува на многу места, како што се фарма, ранч, дом, трговски центар, продавница за миленичиња итн клипови за кафез за зајаци. - Големина : Прибл. 10Х1, 10Х0, 80см/0, 43Х0, 43Х0, 31во клипови за градење кафез за птици. кафез-дизајнот од типот на обрач ја прави зградата на кафезот многу полесна Клипови За Инсталација На Кафез. - за составување кафез за многу животни, како што се живина, пилешко, зајак, птица миленичиња, итн клипови за кафез за пилешко зајак.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката