.

.

Хамиледи Птица Папагал Замав Играчка За Џвакање Сет 15 ПАРЧИЊА Дрвено Висечко Ѕвонче Со Хамак Скали За Качување Шарени Птици За Миленичиња Играчки Во Кафез За Мали ?

Хамиледи Птица Папагал Замав Играчка За Џвакање Сет 15 ПАРЧИЊА Дрвено Висечко Ѕвонче Со Хамак Скали За Качување Шарени Птици

Оценка на стоката:

DEN 286.24
Достапност
Производот е достапен

А1 : бидејќи малите животни се дел од нашето семејство, ние секогаш инсистираме да создадеме удобен дом за нив А2 : постојат хрчаци, украси за живеалишта на заморчиња, зајаци, играчки за птици, додатоци за аквариум за влекачи итн. А3 : ние сме посветени на континуирана иновација за да обезбедиме висококвалитетни, безбедни и удобни производи за домашни миленици и родители на домашни миленици. Лулашките на птиците хамиледи за папагали се направени од природно дрво и се безбедни и издржливи за џвакање и играње на вашите птици. Шарената сепак такра е изработена од природен rан и не се додава штетен гел во боја, кој е безбеден за каснување од птици. Нашите шарени играчки за птици од дрвени скали се многу погодни за мали и средни птици. Постојат две куки на двата краја на скалата, така што можете да ги закачите во кафезот. Оваа скала ќе обезбеди одлични вежби за нивните стапала и ќе им помогне да развијат вештини за координација и рамнотежа. Птиците миленичиња сакаат светли бои. Нашите шарени играчки за брановидни папагали се многу привлечни и можат брзо да го привлечат вниманието на птицата и да ја направат вашата птица среќна и задоволна. Со јасен звук, нашата играчка за ѕвонче што виси папагал помага да ги привлечете птиците миленичиња да џвакаат и да си играат со своите нови играчки. Сите играчки за кафези за птици имаат кука што лесно може да се закачи на врвот на кафезот за птици. Ставете ја и поместете ја играчката по желба за да ја пронајдете најдобрата позиција. Комплетот за играчки папагал обезбедува интересно покачено место за качување за птици миленичиња, задоволувајќи ги природните потреби на птиците.Погоден за папагали, кокатели, конури, mac, папагали, љубовници, ѕвезди, сипки и папагали. €15ПАКУВАЈТЕ ИГРАЧКИ за ПТИЦИ за папагали се состои од 15 парчиња, 3 Птичји Грицкаат Висечки Играчки, 2 Висечки Играчки За Ѕвонче, 1 Дрвена Скала, 1 Птичја Висечка Играчка За Нишање Со Ѕвона, 1 Платформа За Нишање, 1 Дрвена Скала За Ротирање На Мушка, 1 Шупливо Ѕвонче Топка, 5 топчиња одatан. €100% БЕЗБЕДНИ МАТЕРИЈАЛИ И ЏВАКАЊЕ овие играчки за кафез за птици за миленичиња се направени од природно дрво, шарени дрвени мониста и хардвер, издржливи, нетоксични и санитарни и забавни за играње птици. Играчките за замавнување на птици за папагали се безбедни за колвање, џвакање, стоење и играње.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката