.

.

3 парчиња Кафез Кученце Кученце Котер Нерѓосувачки Птици Маче Врата За Метални Зајаци Безбедносни Кафези Пролетна Брава Задебелена Завртка Папагал Челик Мачка Ми?

3 парчиња Кафез Кученце Кученце Котер Нерѓосувачки Птици Маче Врата За Метални Зајаци Безбедносни Кафези Пролетна Брава Задебелена Завртка

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Метални Завртки Во Кафез : Лесни за инсталирање и одржување Пролет Болт : лесен дизајн, едноставен и практичен, низок профил и безбедност. Пролетен Кафез : Едноставен И практичен, низок профил и безбедност. Заклучување На Завртки За Кафез за миленичиња : Специјално дизајниран за безбедносна примена на врати, кутии и ормари, што се користи во кутии, врати, кафези за миленичиња, пенкала за миленичиња, огради, штали, плакари итн. Безбедносна Брава за Кафез за миленичиња : Изградена од Нерѓосувачки Челик, обезбедувајќи квалитет и долговечност. Пакетот Вклучува 1 x Пролетта Cotter Стоки Опис Пролет Кафез-Изберете еден за вашето домашно милениче кафез.Пролетна Завртка-Големина : околу 7х3.Безбедносна Брава за Кафез за миленичиња-Лесна за инсталирање и одржување.Заклучување на Завртки За Кафез за миленичиња-Едноставно И практично, низок профил и безбедност.Метални Завртки за Кафез 3х2см. сакате да најдете поинаков болт за вашата врата? Оваа завртка на вратата е за вас! Изграден од нерѓосувачки Челик, издржлив и цврст.- Материјал : Нерѓосувачки Челик. Карактеристика-Боја : Сребрена.- Изграден од Нерѓосувачки Челик, издржлив и цврст.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката