.

.

Пластичен Шприц За Хранење Миленичиња со Мерење За Птици Кучиња Мачки, Фидер За Лекови За Хранење Птици 12мл Пластичен Шприц Без Игла Шприц Хранење Гулаби

Пластичен Шприц За Хранење Миленичиња со Мерење За Птици Кучиња Мачки, Фидер За Лекови За Хранење Птици 12мл Пластичен Шприц Без Игла Шприц

Оценка на стоката:

DEN 31.84
Достапност
Производот е достапен

Тип : Алатка За Хранење Птици Големина : 12мл. Карактеристика : лесен, издржлив. Изработени од врвна пластика, лесни и издржливи. Погоден за предавање лабораториска опрема, фидер за течна храна, фидер за птици итн. Карактеристика : лесен, издржлив. Пакет : 1 парчиња*Тип На Алатка За Хранење Птици : Алатка за Хранење Птици. Боја : транспарентна. Големина : 12мл. Изработени од врвна пластика, лесни и издржливи. Погоден за предавање лабораториска опрема, фидер за течна храна, фидер за птици итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката