.

.

Prevue Hendryx F050 Миленичиња Производи Ковано Железо Лет Кафез, X-Големи, Hammertone Црна

Prevue Hendryx F050 Миленичиња Производи Ковано Железо Лет Кафез, X-Големи, Hammertone Црна

Оценка на стоката:

DEN 3829.28
Достапност
Производот е достапен

Удобно : овој екстра голем кафез за птици со летање од ковано железо е совршен дом за повеќе мали птици Дајте му на вашето домашно милениче соба за птици да шета во овој простран кафез за летање, каде што ќе можат да ги рашират крилјата и да летаат. Разновиден : Покажете го вашето стадо со овој кафез со повеќе птици. Оваа црна гајба за птици е совршена за мали и средни птици како папагали, сипки, канаринци, папагали, љубовници, каики, кокатели, конури и многу повеќе. Висококвалитетен : нашиот кафез за летање е лесен за склопување и вклучува четири пластични чаши за храна и вода, и три седала од цврсто дрво за одмор. Долната полица дава дополнителен простор за складирање во економичниот екстра голем кафез за птици. Лесен За Чистење : нашиот кафез за птици за летање има две големи влезни врати за лесен пристап плус долна решетка и послужавник за практично чистење. Нашиот метален кафез за птици стои на тркалачки тркалца. Тркалајте го кафезот и движете се од соба во соба доколку е потребно. Димензии : екстра големиот кафез е долг 37 инчи х 23 инчи широк х 60 инчи висок, со растојание од жица од + инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката