.

.

Ipetboom 1 Сет Папагал Замав Дрвен Папагал

Ipetboom 1 Сет Папагал Замав Дрвен Папагал

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Костур од кафез за папагал : костурот За Папагал е совршена играчка за вашиот папагал кој стои, авантуристички и сака да истражува Дрвен Стап За Мелење Шепи : овој штанд за птици е лесен за инсталирање, што не е само играчка за играње за вашата птица, туку и украс за вашата птица. Дрвен Стап За Седалото : овој костур за папагали е одличен додаток за кафез за птици како подарок за вашите пријатели кои имаат птица милениче. Птица Кафез Играчка : Птица Костур Природа Дрво Папагал Стојат Играчка Птица Гранка Платформа Шепа Мелење Стап Џвакање Играчки За Мали Средни Птици Кокатиел Папагал Конура Овој Стап За Птичји Костур е Одлично Живеалиште и Играчка за Повеќето Птици Во Секојдневна Употреба. Кокатиел Играчки : Без штетни и, и овој птичји костур е отпорен на залак и има добра текстура. Костур од кафез за папагал : костурот За Папагал е совршена играчка за вашиот папагал кој стои, авантуристички и сака да истражува. Дрвен Стап За Мелење Шепи : овој штанд за птици е лесен за инсталирање, што не е само играчка за играње за вашата птица, туку и украс за вашата птица. Дрвен Стап За Седалото : овој костур за папагали е одличен додаток за кафез за птици како подарок за вашите пријатели кои имаат птица милениче. Птица Кафез Играчка : Птица Костур Природа Дрво Папагал Стојат Играчка Птица Гранка Платформа Шепа Мелење Стап Џвакање Играчки За Мали Средни Птици Кокатиел Папагал Конура Овој Стап За Птичји Костур е Одлично Живеалиште и Играчка за Повеќето Птици Во Секојдневна Употреба. Кокатиел Играчки : Без штетни и, и овој птичји костур е отпорен на залак и има добра текстура. Пакетот Вклучува 1 х Сет На Карактеристики На Држачот За Птици-Материјал : дрво дрвена шепа мелење стап-Боја : Како Што Е Прикажано додатоци за птици-Големина : 20, 00Х15, 00Х2, 50см/7, 86Х5, 89Х0 додатоци за кафез за птици. - Вашето домашно милениче птица може да си игра со нив безбедно и да се обезбеди нивните заби растат здраво птица замав.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката