.

.

Xigua unicorn опремени чаршафи за девојчиња и момчиња, мек лист за креветчиња за дишење погоден за стандардна креветчето и креветчето за дете 27 x 39 во

Xigua unicorn опремени чаршафи за девојчиња и момчиња, мек лист за креветчиња за дишење погоден за стандардна креветчето и креветчето за дете

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

【❣soft бебе опремена креветче за креветчиња】 Овој лист за креветчиња е изработен од модален памук-мек допир, удобна, дише, пријателска за кожата и истегната карактеристика Бесплатен мирис или пластичен мирис, тоа е 100% безбедно да спиете. Вашето бебе ќе ужива во мазно и удобно чувство кога спијат и играат во креветчето. Подволно за да му помогне на бебето подобро да спие во текот на денот и ноќта!. 【❣ Premium лист за стандардна Crib】 27 "x 39" x 5 "/28" x 52 "x 9", погоден за стандардни душеци за креветчиња и мали деца. Секоја ставка доаѓа со еластичен опсег опфатен околу 4 страни. Душек за кревет за деца до длабочина до 4/8 инчи. Големината не се менува без разлика колку пати миење. 【❣ brablebable & neusless】 Никој не сака да спие на лист со душеци со бучава, исто така и нашето малечко. Со користење на потежок материјал за тежина, секогаш бебето го придвижува своето тело, нашиот лист за креветчиња нема да се преклопи или направи никакви бучава. Во средното време, ќе овозможи воздухот да тече лесно. 【❣ Лесна нега】 Измијте ја раката под 40 ℃ топла вода. Ide ❣ Најдобра идеја за подароци】 Ако размислувате за луксуз, пристоен и достапен подарок за туширање за бебиња, не гледајте повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката