.

.

vvfelixl унисекс симпатична мала патка торба за спиење за бебиња, ќебе за носење бебе, вреќа за спиење на дете, костум за спиење за новороденчиња за новороденчиња 6-12 мес

vvfelixl унисекс симпатична мала патка торба за спиење за бебиња, ќебе за носење бебе, вреќа за спиење на дете, костум за спиење за

Оценка на стоката:

DEN 415.84
Достапност
Производот е достапен

? Материјал : Симпатична мала патка торба за спиење на бебето е изработена од чиста памучна ткаенина, мека и удобна, а средниот сендвич е изработен од имитација памучна свила, што е повеќе топло удобно Светлосна тежина и дишење. ? Без да го соблечете; во внатрешноста на патентот и вратот зашиен блок, безбеден дизајн, нема да му наштети на кожата на бебето кога го користите патентот, и побезбедно е да се користи. Доволно поголем опсег Пространа : Симпатична мала вреќа за спиење на патка за новороденче има широко дно дизајн му дава на бебето доволно опсег на движење, а дизајнот без ракави е повеќе бесплатен за да се движи бебето. ? Големина : Големината на вреќата за спиење е погодна за новороденчиња бебиња стари до 2 години, детски вреќи за спиење за да ги задржат топлите и удобните. Според висината на детето за да се избегнат грешките во големината, табелата со големина на детали PLS се однесува на сликата 3.? Применлива сцена : Оваа вреќа за спиење за дете е погодна како како дете што може да носи дете за бебето да спие, дневна облека за дома, за затворено кампување на отворено и др. ? Материјал : Симпатична мала патка торба за спиење на бебето е изработена од чиста памучна ткаенина, мека и удобна, а средниот сендвич е изработен од имитација памучна свила, што е повеќе топло удобно. Светлосна тежина и дишење. ? Без да го соблечете; во внатрешноста на патентот и вратот зашиен блок, безбеден дизајн, нема да му наштети на кожата на бебето кога го користите патентот, и побезбедно е да се користи. Доволно поголем опсег Пространа : Симпатична мала вреќа за спиење на патка за новороденче има широко дно дизајн му дава на бебето доволно опсег на движење, а дизајнот без ракави е повеќе бесплатен за да се движи бебето. ? Големина : Големината на вреќата за спиење е погодна за новороденчиња бебиња стари до 2 години, детски вреќи за спиење за да ги задржат топлите и удобните. Според висината на детето за да се избегнат грешките во големината, табелата со големина на детали PLS се однесува на сликата 3.? Применлива сцена : Оваа вреќа за спиење за дете е погодна како како дете што може да носи дете за бебето да спие, дневна облека за дома, за затворено кампување на отворено и др.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката