.

.

Бебето со пресвртница со должина на владетел доаѓаат со 15 парчиња месечни картички за пресвртница удобно меко руно ќебе, гледајте ме да растам бебе туш подарок за н

Бебето со пресвртница со должина на владетел доаѓаат со 15 парчиња месечни картички за пресвртница удобно меко руно ќебе, гледајте ме да растам

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

【Фаќајте го растот - willе бидат слатки спомени од првата година на вашето бебе, а бебето ќе растат најбрзо во првата година, нашето пресвртница може да ви помогне да ги фатите важните моменти на вашето бебе и како растот на вашето бебе од новороденче до 12 месеци 【Владетел на должина и месечни картички】 Нашето ќебе за пресвртница има владетел со симпатична должина, можете лесно да ја процените должината на вашето бебе на секоја слика. И, ние нудиме 15 парчиња двојни странични печатени месечни картички за миленион за да ви помогнеме да ги снимите пресвртниците моменти. 【Премиум руно】 Големината на ќебето е 100 см * 150 см, е изработена од висококвалитетна супер мека органска фланелна ткаенина од руно. Безбедност, еколошки, што го прави многу удобно за вашето бебе. 【Мултифункција】 Нашето ќебе е поголемо од повеќето други бебешки ќебиња, тој беше дизајниран не само за реквизитите за позадината на фотографијата, туку може да се користи и како ќебе за бања за бебиња, ќебиња што примаат бебе, ќебе за шетачи, обвивка за бебиња од муслин, медицинска сестра, медицинска сестра, медицинска сестра, медицинска сестра, медицинска сестра, медицинска сестра, медицинска сестра, медицинска сестра, медицинска сестра Покријте, играјте мат и многу повеќе. 【Совршен подарок за туширање за бебиња】 Тоа е неверојатен подарок за туширање за бебиња за очекуваните MOMS. Симпатичното ќебе за образец ќе им помогне да ги документираат сеќавањата од првата година за нивното новороденче. Гледајте ги како растат и споделувајте го растот на вашето малечко на социјалните медиуми со пријателите и семејството!. 【Фаќајте го растот - willе бидат слатки спомени од првата година на вашето бебе, а бебето ќе растат најбрзо во првата година, нашето пресвртница може да ви помогне да ги фатите важните моменти на вашето бебе и како растот на вашето бебе од новороденче до 12 месеци. 【Владетел на должина и месечни картички】 Нашето ќебе за пресвртница има владетел со симпатична должина, можете лесно да ја процените должината на вашето бебе на секоја слика. И, ние нудиме 15 парчиња двојни странични печатени месечни картички за миленион за да ви помогнеме да ги снимите пресвртниците моменти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката