.

.

WXBDD Божиќна ѓумбир, Божиќни чорапи Нова Година Подароци Кенди Кенди Божиќни украси за домашно дрво што висат украси

WXBDD Божиќна ѓумбир, Божиќни чорапи Нова Година Подароци Кенди Кенди Божиќни украси за домашно дрво што висат украси

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

-Функција : Божиќниот чорап може да се користи за складирање на бонбони, чоколадо и така натаму, да ги обесувате на држачите за порибување на камин, врата, wallид, Божиќ, дом и канцеларија; Тие можат да се користат со картички за подароци, трска од бонбони, мали играчки како подарок -Импонирајте ја атмосферата на фестивалот : Има јаже на чорапот, можете да се дружите на дрвото со членовите на вашето семејство или да го користите за да спакувате подароци. -Применлива сцена : Може да се користи како декорација за трговски центри, супермаркети, хотели, продавници, домашни ентериери, прослави, забави, камини, новогодишни елки, итн.-со висечки јаже, можете да висат на кое било место што сакате да го украсите , како камини, мантил, скалило, новогодишна елка, трпезариска маса, на крајот од креветот. -Лесна категорија и лесна за носење-може да се користи како декорација или како торба за бонбони за деца. -Функција : Божиќниот чорап може да се користи за складирање на бонбони, чоколадо и така натаму, да ги обесувате на држачите за порибување на камин, врата, wallид, Божиќ, дом и канцеларија; Тие можат да се користат со картички за подароци, трска од бонбони, мали играчки како подарок. -Импонирајте ја атмосферата на фестивалот : Има јаже на чорапот, можете да се дружите на дрвото со членовите на вашето семејство или да го користите за да спакувате подароци. -Применлива сцена : Може да се користи како декорација за трговски центри, супермаркети, хотели, продавници, домашни ентериери, прослави, забави, камини, новогодишни елки, итн.-со висечки јаже, можете да висат на кое било место што сакате да го украсите , како камини, мантил, скалило, новогодишна елка, трпезариска маса, на крајот од креветот. -Лесна категорија и лесна за носење-може да се користи како декорација или како торба за бонбони за деца. -Функција : Божиќниот чорап може да се користи за складирање на бонбони, чоколадо и така натаму, да ги обесувате на држачите за порибување на камин, врата, wallид, Божиќ, дом и канцеларија; Тие можат да се користат со картички за подароци, трска од бонбони, мали играчки како подарок .

Декларирани спецификации

Material:
Fleece
Size:
20x45x31cm/ 14x20x8cm
Color:
As the picture shown
Package Included:
1pc x Christmas socks :
Notes:
1. Only sell main products, not other products.:
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm.:
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow.:
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your.:
Wearing soft and comfortable fit, versatile personality. :

Комплементите на стоката