.

.

Шарени Срце Шампањ Елка Здолниште, Елка Здолниште Мат Со Помпон За Одмор Свадба Партија Декор 48

Шарени Срце Шампањ Елка Здолниште, Елка Здолниште Мат Со Помпон За Одмор Свадба Партија Декор 48

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Шарени Срце Шампањ дрво здолниште материјал : 100% мека четкана ткаенина Полиестер Удобниот рачен допир носи топло празнично чувство на Вашиот божиќен декор Плочки ефект, тоа е повеќе повторување на врвот На елка. Удобниот рачен допир носи топло празнично чувство во вашиот божиќен декор. Исклучителна Шема Дизајн : Смешни шема дизајн празник дрво здолниште. Внимателно шијте, наполнете со внимание и љубов и лесно совпаѓање со вашиот декор или други стилови. Изгледа едноставно, стилски и благородно, и овој мек материјал се чувствува многу удобно за допир, додадете дополнителна текстура на вашиот декор. Здолниште за новогодишна Елка За сите Прилики : Додадете повеќе празничен шарм на Вашата Елка и одлично за празнични украси.Совршен декор за дома на отворено, внатрешно, дневна соба,трпезарија, спална соба, канцеларија, градина, бар, хотел, супермаркет или на друго место. Лесни за инсталирање : 3 врски со црвено јаже го олеснуваат користењето, така што може да се вклучи или исклучи. Шарено здолниште Од Дрво Од Шампањ Со Срце може да ви помогне да го одржите вашиот дом чист со собирање на иглите што паѓаат од вистински бор, и кои секогаш ќе завршат распространети низ целата куќа, ако не се правилно фатени и собрани. над повеќето Новогодишни елки : ова здолниште е дизајнирано имајќи ги предвид повеќето Видови Божиќни борови дрвја, што значи дека помалку се грижите за големината и повеќе за тоа колку подароци можете да соберете околу дрвото.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката