.

.

Hho Прекрасна кармин виолетова боја цртан филм Детски лепенки украсени закрпи за DIY, симпатична апликација шива железо на деца занаетчиски лепенка за торби јакни фа?

Hho Прекрасна кармин виолетова боја цртан филм Детски лепенки украсени закрпи за DIY, симпатична апликација шива железо на деца

Оценка на стоката:

DEN 111.84
Достапност
Производот е достапен

Димензија : 3 Овие слатки закрпи се најдобри за облека, јакна, кошула, елек, капа, ранец и многу повеќе. Може и најдобро за текстил, облека, декоративни недостатоци на капакот, мали украси, создавање на слика за вез. Ја испраќам оваа ставка од Тајланд! Време на пристигнување : од Тајланд. 1 - 2 недели до ЕУ, Велика Британија, Австралија, сепак, некаде до 3 недели - многу ретко, но само во случај!. 2 - 4 недели во САД, Канада, сепак, некаде до 6 недели - многу ретко, но само во случај!. Овие слатки закрпи се најдобри за облека, јакна, кошула, елек, капа, ранец и многу повеќе. Може и најдобро за текстил, облека, декоративни недостатоци на капакот, мали украси, создавање на слика за вез. Ја испраќам оваа ставка од Тајланд! Време на пристигнување : од Тајланд. 1 - 2 недели до ЕУ, Велика Британија, Австралија, сепак, некаде до 3 недели - многу ретко, но само во случај!. 2 - 4 недели во САД, Канада, сепак, некаде до 6 недели - многу ретко, но само во случај!. Повеќето од моите клиенти ги добија своите пакувања во времето на пристигнување или побрзо, само неколку што добија малку доцна од вообичаеното.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката