.

.

Сирена Светки Тело Сјај Гел, Сочинуваат Долготраен Сјај За Тело Лице Коса Сенка За Очи, Музички Фестивал Партија Карневалот Долготрајни Лицето Сјај, Без Лепак потр?

Сирена Светки Тело Сјај Гел, Сочинуваат Долготраен Сјај За Тело Лице Коса Сенка За Очи, Музички Фестивал Партија Карневалот Долготрајни Лицето

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Гелот За Светки За Тело е изработен од висококвалитетен, безбеден и неиритирачки материјал кој добро се прилепува на кој било дел од кожата без лепак Содржи ѕвезди, срца, шестоаголници, мали месечини и голем број холографски мали светки, бојата и сјајот на ласерските светки се менуваат во зависност од гледиштето. Течноста за холографски светки може да се нанесе на очите, усните, лицето, косата, клучните коски, рамената и другите делови, особено погодна за банкети, свадби, забави, настапи, сцени, барови и други места. Ова е козметика за сјај на телото која комбинира ласерски светки и гел и има лесни за лепење и чисти својства. Тоа не само што ви заштедува време при нанесување шминка, туку и го поедноставува процесот на отстранување шминка во исто време. Нашиот холографски сјај на телото е достапен во 9 бои — сребрена, златна, розова, зелена, сина, виолетова, бронзена, црвена, бела, тоа е вашата тајна формула за сјај на суперѕвезда. Гелот За Светки За Тело е изработен од висококвалитетен, безбеден и неиритирачки материјал кој добро се прилепува на кој било дел од кожата без лепак. Содржи ѕвезди, срца, шестоаголници, мали месечини и голем број холографски мали светки, бојата и сјајот на ласерските светки се менуваат во зависност од гледиштето. Течноста за холографски светки може да се нанесе на очите, усните, лицето, косата, клучните коски, рамената и другите делови, особено погодна за банкети, свадби, забави, настапи, сцени, барови и други места.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката