.

.

ВГУСТ Кармин Долготрајна Усна 18 Боја Водоотпорен Кармин Усна Лагер Долготраен Липлинер Молив Пенкало Боја Сензационално Обликување Усна Лагер Шминка Осветлете Г?

ВГУСТ Кармин Долготрајна Усна 18 Боја Водоотпорен Кармин Усна Лагер Долготраен Липлинер Молив Пенкало Боја Сензационално Обликување Усна

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден. Молив За Усни Се Од Сите Штетни Хемикалии. Ако Сте За Шминка, Тогаш Овој Молив За Усни Е . Земете Боичка За Усни Направена Од Природни Состојки. Различни Бои Достапни Се Различни Бои, Секоја Боја Може Добро Да Се Користи Со Многу Различни Нијанси На Кармин, И Тоа Е Многу Практично. Не Треба да Се Грижите Дека Тоа не Може Вашите Шарени Бои на Кармин. Оваа Облога За Усни Е Високо Обоена, Водоотпорна И Пот , Не Е Лесна За Соблекување И Ги Одржува Вашите Усни Убави Цел Ден. Тоа е Одличен Избор За Подарок, како Што Се Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Вљубените, Роденден, Годишнина Од Свадбата, Забава За Танцување, Козметичко Шоу, Подарок За Дипломирање Итн., Интересен Изглед, Убави Бои.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката