.

.

Двобоен Кармин 2 парчиња Кармин Молив Лагер За Усни Кадифе Свила Сјај За Усни Шминка Долготрајно Пенкало За Липлинер Секси Нијанса За Усни Козметички Почетник Лесе

Двобоен Кармин 2 парчиња Кармин Молив Лагер За Усни Кадифе Свила Сјај За Усни Шминка Долготрајно Пенкало За Липлинер Секси Нијанса За Усни

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Многу Лесно Се Нанесува Рамномерно Со Мазна И Мека Текстура, Исто Така Ви Помага Да Дефинирате Шармантна Извонредна Усна Секогаш И Каде И Да Е Молив За Усни Се Од Сите Штетни Хемикалии. Ако Сте За Шминка, Тогаш Овој Молив За Усни Е . Земете Боичка За Усни Направена Од Природни Состојки. кармин постави мат водоотпорен за жени природни 24 часа темни бои мат долготрајни розова корални шминка организатор четки усна-сјаеви евтини масовно усна сјаеви мајки ден подароци навлажнувачки долго носење пигментирани мека денот на вљубените карневал. роденденски подароци за жени голи лагер за усни и комплет кармин сјај гласни течни апликатори стапчиња јасна промена на бојата останете цел ден течност долготрајна атмосфера промена на температурата на алое коло ја навлажнува меката пигментирана пигментирана карневал на денот на вљубените. сјај за усни течен секси навлажнувачки долготраен мат кармин носете нелеплива чаша нелеплива лесна достапна боја подарок за жени 24 часа водоотпорна природна шминка мека гола лагер за усни глазура пигментирана роденденска атмосфера кадифена нане дамка од усни сенка. Двобоен Кармин 2 парчиња Кармин Молив Лагер За Усни Кадифена Свилена Шминка За Сјај За Усни Долготрајно Пенкало За Липлинер Секси Нијанса За Усни Козметички Почетник Лесен За Употреба Кадифена Магла Со Висока Нијанса Кармин Природна Усна Плумпер2пц Кармин Лагер За Усни Кадифе Свила Сјај За Усни Шминка Долготрајно Пенкало За Усни Почетник Лесен За Употреба Кадифена Магла Со Висока Нијанса Кармин Липлинер Материјал : Залепете Боја : Како Што Покажува Сликата, (Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката