.

.

АВЕДА Чиста Негување-Нане Усна Сјај Агава

АВЕДА Чиста Негување-Нане Усна Сјај Агава

Оценка на стоката:

DEN 351.36
Достапност
Производот е достапен

АВЕДА хранат моите усни чиста негување-нане усна сјај 03/Агава треперливо бронзено злато. ОСЛОБОДЕНИ ОД : Силикони, Парабени, Фталати, Синтетички Мирис, Животински Нуспроизводи. 98% природно добиени* вегански сјај за усни кој ја измазнува, видливо полни и им обезбедува на усните целодневна влага и сјајна боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката