.

.

Јас Сум Мем Контура Стап За Лице-јас Сум Мулти-стап, Засенчување 001 Бронзер, 0.24 Мл + Хајлајтер Стап За Лице-јас Сум Мулти-стап, 001 Шампањ Злато, 0.25 Мл Пакет

Јас Сум Мем Контура Стап За Лице-јас Сум Мулти-стап, Засенчување 001 Бронзер, 0.24 Мл + Хајлајтер Стап За Лице-јас Сум Мулти-стап, 001

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

? ЈАС СУМ МУЛТИ СТАП : кремаст стап-тип бронзер, ЈАС СУМ МЕМ ЈАС Сум Мулти Стап дава изглед на здрав изглед тен ? ЈАС сум РАЗНОВРСНА : Бронзерот Со Повеќе Стапчиња може да се користи за бронза или контура на лицето и телото, според изборот. ? ЈАС сум КРЕМАСТ : кремастиот бронзер е со лесно мешана формула и има нелеплива мат завршница. ? ИЗМЕШАЈТЕ СО ЛЕСНОТИЈА : Формулирана Со мека текстура што се лизга и лесно се вклопува со мат финиш. Погоден за почетници за шминка. ? ДОСТАПНО ВО 4 РАЗЛИЧНИ НИЈАНСИ : Засенчување, хајлајтер и стапчиња за руменило достапни во 4 различни нијанси погодни за секоја пригода и секојдневна употреба. ? ЈАС СУМ МУЛТИ СТАП : кремаст стап-тип бронзер, ЈАС СУМ МЕМ ЈАС Сум Мулти Стап дава изглед на здрав изглед тен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката