.

.

Мејбелин Њујорк Боја Сензационална Бојата На Усните На Љубителите, Изложено Еспресо, 0,15 Унца

Мејбелин Њујорк Боја Сензационална Бојата На Усните На Љубителите, Изложено Еспресо, 0,15 Унца

Оценка на стоката:

DEN 127.84
Достапност
Производот е достапен

Голи пигменти во боја на усни за боја на искрен тон на месо Уникатно чувство од скапоцени масла. Крцкава боја од чисти пигменти. Опис На производот Сега голи кармин боја оживува Со Maybelline Њујорк Боја Сензационални Бафери Усна Боја. Вистински голи пигменти во боја на усните за боја на искрен тон на месо. Уникатно сензуално чувство од скапоцени масла. Пигментите експлодираат со сензуално влијание. Приказна За Брендот Од Мејбелин.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката