.

.

Данзикс 70 парчиња Метални Налепници за магнетна палета, Палета Празна Палета За Шминка За Сенки + 2 Шпатула За Депонирање

Данзикс 70 парчиња Метални Налепници за магнетна палета, Палета Празна Палета За Шминка За Сенки + 2 Шпатула За Депонирање

Оценка на стоката:

DEN 191.84
Достапност
Производот е достапен

Пакет вредност : Дојдете со 35 парчиња тркалезни налепници за магнетна палета (дијаметар : 25мм), 35 парчиња квадратни(17*13мм) налепници за магнетна палета и 2 парчиња шпатула за депотирање Примена : метални налепници за палета на магнетна палета празна палета за шминка за сенки, Ова не се магнети, тие реагираат на магнети,тие се совршени за магнетни палети за шминка. Материјал : металните налепници се изработени од квалитетно трајно лепило кое има добра лепливост и може цврсто да се залепи на повеќето површини и не е лесно да падне. Умерена големина : големината на металната налепница со празна палета со квадратно лепило е околу 17 х 14 мм/ 0,67 х 0,55 инчи; шпатулата за складирање Шминка е прибл. 160 мм/ 6,30 инчи; налепницата За Тркалезна палета е со дијаметар од 25 мм. Како да се користи : депо вашата омилена сенка за очи, хајлајтери и производи за кармин од тврдоглаво пакување со шпатула за шминка од нерѓосувачки челик; Користејќи го зашилениот врв за да влезете во тешко достапни агли на пакување и рамна големина за да ја измешате омилената течност, крем, производи во прав.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката