.

.

Роналдињо Ја Потпиша Барселона Кошула: Дома, -17 Автограм Дрес-Автограм Фудбалски Дресови

Роналдињо Ја Потпиша Барселона Кошула: Дома, -17 Автограм Дрес-Автограм Фудбалски Дресови

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограмирани Фудбалски Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограмирани Фудбалски Дресови. Роналдињо Потпиша Барселона Кошула : Дома, 2016-17 Автограм Дрес Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограм нема да бидат вклучени роналдињо сувенири. Бразил националниот тим сувенири.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката