.

.

2019-20 Панини Призма #10 Скоти Пипен Чикаго Булс Нба Кошарка Тргување Картичка

2019-20 Панини Призма 10 Скоти Пипен Чикаго Булс Нба Кошарка Тргување Картичка

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Прикажана Фотографија На акции Вистинската ставка може да варира. Над 5 милиони тргување картички во инвентар. Прикажана Фотографија На акции. Вистинската ставка може да варира. Над 5 милиони тргување картички во инвентар. 2019-20 Панини Призма #10 Скоти Пипен Чикаго Булс Нба Кошарка Тргување Картичка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката