.

.

Маиифу-ГЈ Машка Витка Фит Обична Блејзер Јакна 2 Копчиња Засечен Ревер Свечена Јакна За Фустан Лесен Деловен Спортски Капут

Маиифу-ГЈ Машка Витка Фит Обична Блејзер Јакна 2 Копчиња Засечен Ревер Свечена Јакна За Фустан Лесен Деловен Спортски Капут

Оценка на стоката:

DEN 1089.76
Достапност
Производот е достапен

?[ПРИЛИКИ] оваа стилска блејзер јакна е неопходна во машката гардероба и одлична за цела сезона Погоден за секојдневен, деловен секојдневен, клуб, канцеларија, состанок, вечера, забава, состаноци, свадба, забава за дипломирање, матура, презентација, банкет, шоу, танцување, фестивал и какви било прослави. ?[УПАТСТВО ЗА НЕГА] Хемиско Чистење Се Препорачува Доколку Условите Дозволуваат. Ако треба рачно да го измиете, ве молиме одржувајте ја температурата на водата под 40 Степени Целзиусови и нежно измијте. Пеглање на пареа, закачете го костумот на закачалките кога не ги носите. ветеринари панталони облечени во две свадба свадба панталони костум јакна мускулни костуми зелен костум мажи блејзер костум за жени тенок фит костуми за мажи мажи лен комплети облека 2 парче плус големина свадба панталони костуми мажи облека комплети бел костум двојно гради машки смокинг викторија пејсли цветни класичен еднобојна редовна свадба едно копче надолу волна твид јакна шевронен смокинг 3 парчиња жакард постави џеб плоштад или v-вратот за свадби џебови сјајни мажи дизајн. твид волна викторија steampunk готски слоевит западен мешавина v вратот костуми 4pc сатен вратоврска bowtie и џеб плоштад 3pc партија хипстер дизајн манжетни формална облека блејзер за мажи тенок фит машки унија костум машки обични блејзери мажи тенок фит костум твид јакна мажи смокинг смокинг панталони машки блејзер машка јакна мода африканска облека за мажи тенок фит блејзери за мажи стемпанк панталони машки ленен костум машки секојдневен костум блејзер јакни лесни спортски палта лесна спортска палта со едно копче тенок фит ленена јакна. сет за засечен златен принт машки свечен костум машки деловен фустан со џебови за смокинг пејсли лесен машки ноќен клуб металик златен костум панталони со права нога машки редовен фит ленен панталони премиум класичен одделен панталон големи високи големини панталони за голф високо растеглив тенок слаб фустан со џебови за деловно секојдневно патување 4 насочни машки смокинг сива јакна африкански костуми за мажи панталони за мажи машки костум 3 парче одговараат мажи розова костум машки шорцеви сетови 2 парче облека машки фустан. ???Од внимателен предлог : Од почетокот, разбравме колку е важен добар костум за мажот. Тоа може да биде разликата помеѓу добивање второ интервју, втор состанок или секунда време од некој важен. Чекај!! Само едно последно нешто пред да нарачате : ајде внимателно ДА ЈА ПРОВЕРИМЕ ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ на последното парче од сликата на производот! ?●Maiyifu-GJ јакната од костум е една од најдобрите, најразновидните предмети што мажот може да ги има во својата гардероба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката