.

.

KAKALUOTE G4 Халогени Светилки 12v 20w Халогени Светилки G4 База 2 Пински Топло Бели 2700k Светилки За Лустери,Под Кабинетот Пак Светло, Осветлување На Патеката, Осветлување На

KAKALUOTE G4 Халогени Светилки 12v 20w Халогени Светилки G4 База 2 Пински Топло Бели 2700k Светилки За Лустери,Под Кабинетот Пак

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА ВИСОКА ИЗЛЕЗНОСТ : Г4 халогени светилки 20 W, Напон : 12v A/C или D/C Просечните трошоци за енергија во домаќинството се 2,4 долари годишно додека ви заштедуваат време. МАТЕРИЈАЛ ЗА НАДГРАДБА : овие халогени светилки Г4 траат до 2000 часа што е двојно подолго од другите светилки Г4.Б причина ногата на светилката На г4 халогените светилки се надградени молибден прачка, што не е традиционална железна прачка. Не треба да се грижите за често менување на светилките. ОДЛИЧЕН И БЕЗБЕДЕН ИЗЛЕЗ НА ОСВЕТЛУВАЊЕ : Висококвалитетни халогени Светилки Г4. Сенасочниот агол на зракот од 360° го осветлува секој агол од собата, спалната соба, канцеларијата,дневната соба итн. Покрај тоа,2700к топла светлина создава топла и удобна околина. Халогените светилки немаат потпевнување или зуење, и тие се вашите тивки добри партнери. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Еко-Пријателски 20w халоген Г4 сијалица со јасна Капсула Г4 светилка base.No олово, жива, УВ или ИР зрачење.Кога користите халогени светилки Г4 на отворено, нема да има многу комарци околу изворот на светлина како традиционалните светилки. ПРИМЕНА : малите светилки 2 пински светилки се совршени за кујна област за појадок, кујни, дневни соби, спални соби, столни ламби и подни светилки, тавански тела итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката