.

.

Којоин женски кратки ракави Поло кошула без јака за голф тенис јога вежба Брз сув врв на врвот V врат маица

Којоин женски кратки ракави Поло кошула без јака за голф тенис јога вежба Брз сув врв на врвот V врат маица

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Поло кошули за жени материјал : 90% полиестер и 10% спандекс Перформансите за перформанси имаат инженерство лента за мрежи, супер лесни и многу дише. Кошулите за голф Поло за жени се меки, влага за губење, брзо суво, не-проследување, истегнување и издржливо, прават да се чувствувате ладно и свежо цел ден. UPF 50+ Заштита на сонце : UPF 50+ Поло маички блокови штетни УВ зраци за да помогнат во намалувањето на сончањето кога правите спорт на отворено. Одлично за активности за рекреација на отворено како голф, тенис, риболов, едрење, кајакарство, сурфање, качување, пешачење, кампување, патување, трчање, возење велосипед, џогирање и кој било друг од вашите омилени спортови. Влажност за влага : Висококвалитетна техничка ткаенина Викс Влагата подалеку од кожата, ви помага да бидете суви за да можете поудобно да работите понапорно, подолго. Овие кошули за вежбање со V-вратот користат лесен и дише материјал, ве спречуваат да се прегреваат дури и во врел врели сезони. Кошули за голф за жени Карактеристики : V врат, без кока, лабава фитинг, странични парчиња, цврста боја, ракав со ракав, суво вклопување тениски кошули за жени ви овозможуваат максимална удобност. Врвовите на ракавите на капачето се совршено совпаѓаат со вашите џогери, скитници, шорцеви, хеланки, супер ласкави. 90% полиестер, 10% спандекс. Повлечете го затворањето. 【Materialенски Поло кошули материјал】 90% полиестер и спандекс. Удобни и меки ткаенини, направени со висок квалитет, ве одржуваат ладни и удобни за време на вежбањето. 【Дизајн уникатни кошули за тренингот】 Оваа кошула за голф Поло усвојува дизајн без јаки од страна на V-вратот дизајн, изгледа тенок и облечете удобно, најразлични опции во боја, ве прават попривлечни, во визуелната виталност. 【Колокации за кошула за голф жени】 Овие женски кошули за кратки ракави се совршено совпаѓаат со фармерките, здолништата, шорцевите, хеланките. 【Погодни прилики】 Овој удобен поло е совршен за секоја сцена. Можеби ќе го носите за да учествувате во тенис, риболов, едрење, кајакарство, сурфање, искачување, пешачење, кампување, патување, трчање, возење велосипед, џогирање и кој било друг од вашите омилени спортови. 【Услуги за клиенти од светска класа】 Ние сме посветени да обезбедиме 100% задоволство на нашите клиенти. Ние ќе продолжиме да ги подобруваме нашите производи според предлозите на нашите клиенти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката