.

.

Обука за жени на ASICS

Обука за жени на ASICS

Оценка на стоката:

DEN 1456.00
Достапност
Производот е достапен

Гума ѓон Womenените Asics GT-1000 кои трчаат чевли нуди сè што го посакува Ранер срцето. Оваа софистицирана мрежа на горната конструкција на 6 -та генерација обезбедува подобро вклопување и модерен, привлечен изглед. Спева е највисок квалитет на средна материја од ASICS. Компактната поддршка за изрекување на Дуомакс обезбедува стабилност на долги растојанија и го поддржува лакот на стапалото за здраво искуство за одење. Благодарение на високоефикасната линија за водство, стапалото е безбедно водено од чекорот на циклусот и го поддржува вашето движење за време на замор. Елементите за амортизирање на гел го заокружуваат овој чевли со докажана пролет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката