.

.

Womenените печатат кошули врвови секси ладно рамо елегантни туники маички дами обични долги ракави лабави блузи маици

Womenените печатат кошули врвови секси ладно рамо елегантни туники маички дами обични долги ракави лабави блузи маици

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

2022 модни кошули со долги ракави за жени Нарачајте 1-2 големина нагоре. Проверете ја табелата за големина на сликата. ✿✿ Кралицата Кралица, ве молиме, прочитајте ја табелата со големина пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според нашата табела за големина на слика!. Повлечете го затворањето. Миење на машина / рака во ладна вода, суво на линија. 【Материјал】 : 95%полиестер+5%спандекс. Истегната ткаенина, удобна елегантна и стилска, супер симпатична. 【Уникатен стил】 : Овој женски врв е многу трендовски и симпатичен, женски маици, обични кошули, врвови од туника, основни/ цветни маици, жени блузи. Оваа едноставна кошула за обичен стил погодна за повеќето луѓе, погодна за обична, излегување, училиште, канцеларија, дневно носење, костум за сите сезони. 【Повод】 : Совршен за обичен, шопинг, датум, улица, канцеларија, работа, основна, забава, на отворено, затворено, дневно носење што ве прави шармантни и кул, особено погодни за пролетните летни есен. црни пливање врвови жени графити маички за жени се облекуваат блузи за жени слатки летни графички резервоари за жени главни маици жени жени текила маици за жени двојни блузи за жени плус големина момче за спиење кошула индиски маици за жени фустани туники без ракави за жени карирани Половина ракав маица женска долга црна маица женски женски долги редови плус елементи со големина вградени маички женски жени реверзибилна елек летна маица за девојче баги долги ракави врвни ефтини врвови за туника за носење. врвови за жени смешни мамички графички маички за жени кои трендови на блузи за жени резервоари, жени, маици со врзани маици за жени, маици за жени за жени за жени со долги здолништа Симпатична преголема графичка маичка жолта преголема маица кикирики маички жени црно -бел шарен резервоар fjallraven женски елек шпагети врвови за дами култури врвни камизолни атлетски ками врвот. ♥ Здраво, драг клиент, (ლ╹◡╹ლ) Добредојдовте во продавницата ☛narhbrg☚! ♥ ♥ [Нашата продавница] : ♥ ♥ Narhbrg е меѓународен бренд за долна облека што се фокусира на женскиот Божиќен фустан, врвови, палто, јакна, кошула, костим за капење , Бикини, долна облека, Babydoll, облека за спиење, долна облека, PJ сет, итн. Ние земаме многу време тестирање на видови на материјали за да развиеме различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! ♥ Информации за производот : ♥ Тип на кошула : Обични прилики за кошула : Можете да ги носите овие обични врвови и блузи на работа, канцеларија, училиште, надвор, секојдневен живот за време на есента, зимата, пролетта и летото.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката