.

.

X-Dree 4 парчиња сребрен тон патнички преклопни метални хартии занаетчиски ножици (4 Piezas de tono Playeado viaje преклопна метална хартија занаетчиски парчиња тијери

X-Dree 4 парчиња сребрен тон патнички преклопни метални хартии занаетчиски ножици (4 Piezas de tono Playeado viaje преклопна метална хартија

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Име на производот : ножици; материјал : метал Боја : сребрен тон; големина (преклопен) : 4,5 x 2,2 x 0,4cm / 1,8 "x 0,9" x 0,2 (l*w*t). Големина (распространето) : 8 x 4,7 x 0,5см / 3,1 "x 1,9" x 0. Нето тежина : 59g (песо нето : 59g. Содржина на пакет : 2 x ножици (Contenido del Paquete : 2 X tijeras. Име на производот : ножици; материјал : метал. Боја : сребрен тон; големина (преклопен) : 4,5 x 2,2 x 0,4cm / 1,8 "x 0,9" x 0,2 (l*w*t). Големина (расплетува) : 8 x 4,7 x 0,5см / 3,1 "x 1,9" x 0. Нето тежина : 59g (PESO Neto : 59g. Содржина на пакет : 2 x ножици (Contenido del Paquete : 2 x Tijeras. 4 компјутери сребрени Тон патување прелипна метална хартија занаетчиски уништувани ножици од метален материјал во сребрен тон, превртување, остар сечило, дизајн на големина на џеб, лесен за носење. Оваа ножици исечена и рендана хартија брзо и лесно, погодна за секаков вид хартија занаети. Забелешка : Бидете внимателни од остриот сечило и држете го подалеку од децата. ДЕСКИЦИЈА ВО ШПАНСКИ 4 ПИЕЗАС ДЕ ТОНО ПЛАСОДО ВАЈЕЈЕ МЕТАЛНА ПАРПЕРНА ПРОДАВНИЦИ СУД ТИЈЕРАСНОМБРЕ ДЕЛ ПРОФИДО : TIJERAS; Материјал : Metal Color : Tono Playeado; Tamaño (Doblado) : 4,5 x 2,2 x 0.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката