.

.

Американски занаети подебели почувствуваа налепници, игротека Шамрок зелена

Американски занаети подебели почувствуваа налепници, игротека Шамрок зелена

Оценка на стоката:

DEN 137.28
Достапност
Производот е достапен

Дебелите налепници се идеални за проектни работи и белешки за книги Секој пакет вклучува 2 листови налепници. Големините на буквите се движат од 3/4-инчи до 1-инчен. Има разновидност на фонтови и бои; Архивски безбеден. Направено во Кина. Дебелите налепници се идеални за проектни работи и белешки за книги. Секој пакет вклучува 2 листови налепници. Големините на буквите се движат од 3/4-инчи до 1-инчен. Има разновидност на фонтови и бои; Архивски безбеден. Направено во Кина. Подебелите почувствуваа налепници. Додадете димензија и софистицираност во вашите проекти со овие налепници. Направено од архивски квалитетни материјали и има најразлични кул нови фонтови и бои. Мерка на букви : Висока приближно 3/4-инчи до 1-инчен. Секој пакет вклучува 2 листови. Направено во Кина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката