.

.

Ude Пријателе Женски Венди Сокс | Женски Чевли | Женски Мокасини Со Врвки | Удобно &засилувач; Мала Тежина

Ude Пријателе Женски Венди Сокс | Женски Чевли | Женски Мокасини Со Врвки | Удобно &засилувач; Мала Тежина

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

ткаенина Дизајн На Заоблени Прсти И Свиткување И Превиткување : ова поддржува здрави стапала со својата уникатна форма давајќи целосна слобода на движење. Ude Пријателе Венди ќе биде инстант фаворит во вашата модерна-секојдневна колекција чевли и се идеални женски чевли. Лесен Со Еластични Врвки : Произведен со помош на еластичен материјал кој им овозможува да се свиткаат со стапалото, што резултира со чевли што се вклопуваат подеднакво. Секој чевел тежи под 5 унци што го прави еден од најлесните парови чевли наоколу. Идеален Shoes Пријателе Чевли За Жени кои сигурно ќе љубов!. Удобен Издржлив Висококвалитетен Материјал : Венди обезбедува насекаде удобност,но со стил идеален за жени кои уживаат во постојано менување на животот. Опуштениот изглед и чувство ви овозможуваат да ги истражите вашите страсти и да доживеете нови места со самодоверба нозете ќе се вклопат во секоја пригода. Одлично За Патување И Во Движење : отстранливата влошка за амортизирана мемориска пена обезбедува максимална удобност и го намалува потењето и мирисите. Машина Перат Пријателски (Ладно). Сите ние имаме "одиме во". Нашите најважни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката