.

.

НОКМОПО Кошули Со Долги Ракави За Жени Секојдневна Боја Денот На Вљубените Печатен Кружен Врат Лабав Врв Со Долги Ракави

НОКМОПО Кошули Со Долги Ракави За Жени Секојдневна Боја Денот На Вљубените Печатен Кружен Врат Лабав Врв Со Долги Ракави

Оценка на стоката:

DEN 1108.80
Достапност
Производот е достапен

75% Полиестер, 25% Памук Карактеристики : Женска модерна Маица Со долги ракави. Модерен висок и низок раб; Достапни Се Цврсти бои и печатени стилови; лесен мек памук и материјал од коноп; основниот симпатичен врв ја покажува вашата самодоверба и шармантен изглед. Мода и тренд, додадете убави женски модни блузи за 2023 година, женски блузи и кошули во вашата гардероба, како и кошули и блузи со долги ракави неопходни за канцелариски празници и состаноци. Дизајн : Елегантна Маица, едноставен основен врв за пуловер, нов дизајн и уникатен стил прават да изгледате поубаво, модерно и елегантно. Уникатниот дизајн на јаката и ракавите може добро да ги измени вратот и раката, правејќи да изгледате витко и шармантно. Лабав крој, мек и удобен материјал, памучна ткаенина што дише. Прилика : едноставниот дизајн го прави погоден за секоја пригода. Погоден за секојдневно носење, одмор, канцеларија, плажа, семејство, улична работа, секојдневно, патување, трчање, училиште, состаноци, забави и какви било други прилики. Погоден за соодветни фармерки, шорцеви, хулахопки, спортски панталони или здолништа. Погоден за пролет, лето и есенско носење. Материјал : женската кошула со кратки ракави е изработена од 35%памук, 60%полиестер, 5% спандекс, многу мека и удобна, лесна, дише, мека и удобна. Тоа е кул за носење во пролет, лето илиumn. Ги слушаме повратните информации на клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, удобност и мекост. Ве молиме погледнете ја табелата со големини на последната слика пред да нарачате. Внимание : Машинско Перење Или Ладно Миење Раце. Ве молиме внимателно прочитајте Ја Препораката За Големина пред да нарачате.Боите Може Да Изгледаат Малку Поинакви Преку Веб-Страницата поради Компјутерот, но не грижете се, само малку. Ви благодариме многу за изборот на нашиот производ, нема да жалам! Ве молиме наведете ја табелата со големини подолу на "опис На Производот" пред да нарачате. фланелни кошули за жени есенски кошули жени беж кошула со долги ракави жени жолта кошула со долги ракави зелени кошули за жени кошула со долги ракави женски фенси блузи за жени модни блузи за тинејџери маици со врат против врат за жени плус големина кошула за вратоврска боја смешни маици за жени лабави блузи за жени модни врвни секси црни врвни обични маици за жени кошула со долги ракави женски кошули со долги ракави дуксер без грб долг ракав врвот гроздобер 1982 маици за жени. маици за жени поставете црна карирана кошула со копчиња бели маици за жени бела карирана кошула гроздобер кошули за жени црна фустан кошула дами маици за жени кошула за жени плус големина женски блузи есенски надуени ракави блузи за женски плус големина маици за жени жолти маици женски графички маици портокалови кошули со долги ракави за жени секси софтбол кошули за жени паѓаат врвови за жени црни долги ракав маица висок врв за жени карирани врвови за жени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката