.

.

YDX Обична Лесна Атлетска Јакна Со Качулка За Жени Опремена Со Целосен Патент

YDX Обична Лесна Атлетска Јакна Со Качулка За Жени Опремена Со Целосен Патент

Оценка на стоката:

DEN 599.68
Достапност
Производот е достапен

97% Полиестер, 3% Спандекс Најлон Мешавина поставата. Затворање на патент. Машинско Перење. Секојдневниот атлетски капут. Црна Јакна За Жени секојдневни лесни лесни јакни за пролет симпатична и стилска. Удобна мека постава. Опремени трендовски разноврсни палта со должина на колкот за на отворено ќе ве стоплат и удобно додека изгледате најдобро. Дами лесни јакни за жени со долги ракави. Изберете Од Млаз Црна, Кралска Сина, Руменило Светло Розова, Црвена Магента или темно Маслинесто Зелена Боја. Ласкава вградена хауба со прилагодливи врвки за влечење. Џебови со патент за комунални услуги. Останете безбедни додека трчате во темница со деталите за рефлектирачката лента на палтото. Совршени јакни за изведување активности на отворено или вежбање. Модата одговара на вистинската должина. Школка 97% Полиестер 3% Спандекс, Намали 75% Најлон 25% Спандекс. Работи и како капут за дожд за жени со качулка и доаѓа ВО големина ОД 2 XL плус за поголеми жени со облини. Женски јакни лесни fall, пролет и рана зима. Сите временски услови ветер прекинувач времето отпорни топол ски стил. Женска Јакна За Ветробрански Дожд Со Качулка Водоотпорна Лесна Атлетска маслинесто зелена помошна јакна супер симпатична за пролет или fall воен стил за џогирање или шетање наоколу еластичен и флексибилен добро изработен врвен материјал што може да се пере во машина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката