.

.

Барабум Ретро Класична Чанта За Рамо На Спојката Со Затворање На Патент За Жени

Барабум Ретро Класична Чанта За Рамо На Спојката Со Затворање На Патент За Жени

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Полиестер, Стп Кожа. Произведено во САД или Увезено. Материјал : лесната висококвалитетна Стп Кожна ткаенина и обложена со полиестер прават раката да се чувствува поудобно, мазниот метален патент и Висококвалитетниот хардвер ја прават чантата со вкрстено тело поелегантна и издржлива. Димензии на капацитетот : 9. Вклучува еден внатрешен слот и еден внатрешен џеб со патент. Дизајн : еден отстранлив краток ремен за рамо и еден отстранлив краток метален синџир за да биде мултифункционална торба.Дизајн во стилот на скитници, едноставен, симпатичен и модерен.Лесно се совпаѓа со целата облека во вашата гардероба, Мини чантата Под Пазувите е задолжителна колекција за сите стилски вегански дами. Прилика : оваа класична и стилска торбичка чанта или торба за рамо е најдобриот избор за жените да патуваат. Оваа чанта за рамо е идеална за работа, запознавање, забава, вечер, шопинг, патување, плажа и други активности.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката