.

.

Истражување на отворено, женски суперстранд lt худи-плус

Истражување на отворено, женски суперстранд lt худи-плус

Оценка на стоката:

DEN 2068.00
Достапност
Производот е достапен

100% најлон Затворање на патент. Само миење на рацете. Пуферска јакна за жени : Оваа суперстрана lt худи од истражување на отворено има уникатна ватенка шема што го намалува шиењето за континуиран проток на изолација и топлина. Неговиот изолиран аспиратор ве одржува целосно спакуван. Изолација на вертикална сусперзија : Вертикалната изолација на оваа женска јакна за пуфер ви обезбедува трајна заштита од ладно додека останувате светло во тежина. Неговата ултралесна ткаенина го прави идеално да се носат над основните слоеви и под тврди школки. Одличен материјал : Худи е изработена од 100% полиестер со одобрено блуз, 100% најлон 12Д рипстоп школка и постава. Најлонската ткаенина Ripstop на оваа долу јакна за жени ве штити против врнежите од ветер и светлина. Отпорен на ветер и вода : Изградбата на ветрот и водата отпорна на оваа четворица јакна на жените го прави траен за активности на отворено и авантури. Исто така, доаѓа со прилагодлив аспиратор со врзување со низок Pro. Истражување на отворено : Ние изградивме компанија од чувство : поривот да се излезе. Тоа е она што нè вози. Нашето племе е посветено на истражување на нашите страсти на отворено и предизвикувајќи се во планините, водата и пустините на планетата што толку многу ги сакаме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката