.

.

Andongnywell Women's Off the Roadly џемпер преголеми плетени џемпери со долг ракав Туника врвови блузи

Andongnywell Women's Off the Roadly џемпер преголеми плетени џемпери со долг ракав Туника врвови блузи

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Карактеристики : Едно рамо џемпер, преголем, исклучен рамо, ракав за ливчиња, врат на вратот, лабава фитинг, лесна плетена облека, ребрести тело, широко деколте, широко Избор : Нашата продавница Andongnywell има широк избор на елегантни, обични и секси производи за да одговараат на вашите потреби во различни прилики и со нетрпение го очекуваме вашето купување. Натпревар : Добро се совпаѓаат со панталони, шорцеви, фармерки, здолништа, хеланки и така натаму може да оди со сè. Добро примени од современи жени за повеќето прилики од канцелариска работа до секојдневниот живот. Повод : Womenенски плетен скокач погоден за секојдневно, забава, работа, датум, ноќен клуб, одмор. Лесно е да се спарите со слаби хеланки, фармерки, панталони. Beе бидете попривлечни од моделот. Големина : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големина, ве молиме изберете ја соодветната големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта. Ви благодариме! Имајте убав ден!. Карактеристики : Едно рамо џемпер, преголем, исклучен рамо, ракав за ливчиња, врат на вратот, лабава фитинг, лесна плетена облека, ребрести тело, широко деколте, широко. Избор : Нашата продавница Andongnywell има широк избор на елегантни, обични и секси производи за да одговараат на вашите потреби во различни прилики и со нетрпение го очекуваме вашето купување. Натпревар : Добро се совпаѓаат со панталони, шорцеви, фармерки, здолништа, хеланки и така натаму може да оди со сè. Добро примени од современи жени за повеќето прилики од канцелариска работа до секојдневниот живот. Повод : Womenенски плетен скокач погоден за секојдневно, забава, работа, датум, ноќен клуб, одмор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката