.

.

Tesвезди и ленти со маички со знаме на женски знами

Tesвезди и ленти со маички со знаме на женски знами

Оценка на стоката:

DEN 127.84
Достапност
Производот е достапен

Велигденски кошули за жени Велигденски кошули за жени увоз. ❤❤ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со кошулата, слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа!. Рамно затворање на цврста тока. Само миење на рацете. 【Материјал】 : 95%полиестер и 6%спандекс. Направено од висококвалитетна ткаенина, женски обични маици ќе ве натера да се чувствувате меки и удобни. Материјалот е дише, лесен и пријателски за кожата, исечен вклопување за стилски изглед. Доволно е издржлив за вашето секојдневно носење. 【Функција】 : Врв на обичен стил, Втор на вратот, печатење на американски знамиња, Врвови на резервоарот за независност на САД, патриотски кошули за жени, 4 -ти јули. Americanвездите на американските знамиња се ленти и опуштена силуета што спаѓа во исправен хемлин. 【Совпаѓање】 : Летната кошула за жените лесно се пар маици со фармерки, шорцеви, потпетици, здолништа за секојдневен изглед. Или како слојно парче за зима. Тоа е најдобар подарок за одмор за вашата сопруга, девојка, мама, ќерка или пријател. 【Повод】 : Летните обични врвови се погодни за купување, работа во канцеларија, училиште, секојдневен живот, клуб, забава, ноќ надвор, одмор, улица, коктел, ве прават шармантни и кул. Маиците за жени имаат женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето, есен, зима. 【Совет за перење】 : Машина/миење на рака во ладна вода/висина или суво линијата/без изложеност/без белење. Велигденски кошули за жени. Велигденски кошули за жени увоз. ❤❤ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табелата со големина на сликата на производот! Ако имате какви било прашања во врска со кошулата, слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа!. Рамно затворање на цврста тока. Само миење на рацете. 【Материјал】 : 95%полиестер и 6%спандекс. Направено од висококвалитетна ткаенина, женски обични маици ќе ве натера да се чувствувате меки и удобни. Материјалот е дише, лесен и пријателски за кожата, исечен вклопување за стилски изглед. Доволно е издржлив за вашето секојдневно носење. 【Функција】 : Врв на обичен стил, Втор на вратот, печатење на американски знамиња, Врвови на резервоарот за независност на САД, патриотски кошули за жени, 4 -ти јули. Americanвездите на американските знамиња се ленти и опуштена силуета што спаѓа во исправен хемлин. 【Совпаѓање】 : Летната кошула за жените лесно се пар маици со фармерки, шорцеви, потпетици, здолништа за секојдневен изглед. Или како слојно парче за зима. Тоа е најдобар подарок за одмор за вашата сопруга, девојка, мама, ќерка или пријател. 【Повод】 : Летните обични врвови се погодни за купување, работа во канцеларија, училиште, секојдневен живот, клуб, забава, ноќ надвор, одмор, улица, коктел, ве прават шармантни и кул. Маиците за жени имаат женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето, есен, зима. 【Совет за перење】 : Машина/миење на рака во ладна вода/висина или суво линијата/без изложеност/без белење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката