.

.

uikmnh женски зимски копчиња четвртина маичка со ракави 3/4 ракав чипка чипка дами опуштена цврста маичка кошула

uikmnh женски зимски копчиња четвртина маичка со ракави 3/4 ракав чипка чипка дами опуштена цврста маичка кошула

Оценка на стоката:

DEN 731.20
Достапност
Производот е достапен

93% полиестер, 7% рајон Еконски пријателски : Користете чисти природни растителни суровини, не користете крзно од животинско потекло. Затворање на копчињата. Само миење на рацете. Карактеристики : кошула со тркалезна врата, кошула со стандардна должина, маица, кошула со копчиња, кошула од чипка, есенска кошула, кошула од 3/4 ракави, туники, лабава кошула, кошула за ракави на нараквица, кошула за копчиња, маици, зимска кошула, обична кошула , обична кошула, стандардна кошула со должина ,. Материјал : Полиестер, добра еластичност. Неговата еластичност е близу до онаа на волна, а кога се протега за 5%, таа скоро може целосно да се опорави по истовар. Затоа, отпорноста на брчки на полиестерските ткаенини ја надминува онаа на другите ткаенини со влакна. Повод : Погоден за слободно време, работа, дом, канцеларија, забава, вечер, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, секој ден. Добро за зимско носење. Важна точка : различна облека може да има разлики во големината. Погледнете ја нашата сопствена табела со големина на сликата на производот и изберете ја големината според мерењето на должината на вашата брада/облека. Marchенски марш на сатен против вратот на вратот, на маички пердуви маички со половина ракав, женски лента за туника за жени 70 -ти кошула африканска облека за жени плус големина облека жени секси работни блузи за жени мода 2023 црни маици екипаж вратот графички маички чипка за женски јазол култура врвови за жени неправилни туники женски маички тетоважи за тетоважи на врвови за жени со ременија тунична кадифена облека за жени нови години кошула за жени атлетски резервоари жени врвна маица маица.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката