.

.

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави Лабави Врвови На Маици

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Качулка Со Качулка Со Долги Ракави Лабави Врвови На Маици

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

75% Полиестер, 25% Памук Произведено ВО САД и Увезено. ТАБЕЛАТА СО Големина НА ТАБЕЛАТА Е туре.Големина : Мали/САД 4-6, Средни/сад 8-10, Големи/САД 12-14, Х-Големи/САД 16-18, ХХ-Големи/САД 18-20. Ве молиме погледнете ја "ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ"подолу внимателно пред да ја купите. (Не Големина Шема). НЕГА за ПЕРЕЊЕ-Миење Раце или машинско перење во ладна вода,без изложеност, без белење. РАЗНОВРСНА КОШУЛА ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА-Ако Ја Комбинирате Плетената кошула со Фармерки и Чизми до Глужд, Го Подвлекувате Вашиот Карактер Свесен За Модата. Спарете Се со Хеланки и Патики Имате Трендовска Облека За Домашна Облека со Совршена Гаранција за Носење. Стилизиран Со Ласкав Ѓердан, Едноставен Ранец, Високи Слаби Фармерки и пискаво Затворање На Сандали. ПОВОД ЗА НОСЕЊЕ-секојдневната кошула со долги ракави е погодна за клуб, забава, ноќно излегување, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик ноќен изглед и имаат женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето,aut, зима. Маици Блузи За Жени Мода 2022 Маици За Жени 3 Пакети Маици Маици За Жени 7-8 Женски Фустани Кошули Со Долги Ракави Секси Маици За Жени Маици Од Тиква За Жени Црни Блузи За Жени Маица За Жени Паѓаат Блузи За Жени Камиза Де Женски Долги Ракави Копче Надолу Туника Породилни Маици За Жени Црна Блуза Со Долги Ракави Плус Кошула Со Копчиња Кошули Со Долги Ракави Тексас Кошула Жени Идиоти Маица Брза Сребрена Женска Маица. Плус Големина Блузи За Жени Женски Маици Со Долги Ракави Црни Маици За Жени Паѓаат Облека За Жени Топка Ш Маици За Жени Облека За Жени Надвор Од Врвовите На Рамената Плус Големина Туника Блузи Мали Маици ЗА Жени 2т-4Т Облечени Блузи За Жени Блуза Со Долги Ракави Врвови Од Тантела За Жени Црвени Маици За Жени 80 С Маица Со Лажичка Маица За Вратот Женски Врвови Женска Туника 3/4 маици Со ракави За тинејџерки Женски Маици Плус Ленени Кошули За Жени Блузи Со Долги Ракави Рокмор. Есенска Облека За Жени 2022 Кошули Со Копчиња За Жени Кошула Со Копчиња Женски Маици Кошули За Жени Волк Маици Гроздобер Блуза Сива Маица Слатки Блузи За Тинејџерски Девојки Преголеми Маици За Жени Големи И Високи Маици Тенка Маица Женски Мрежести Кошули Со Долги Ракави Обични Блузи Блузи Хојзен Фустан Кошули За Жени Долги Ракави Кошули Со Копчиња За Жени Плус Големина Туники Полиестерски Блузи За Жени Туники За Жени Плус Големина Тедески Камиони Бенд Маици Облека. Есенска Облека За Жени 2022 Кошули Со Долги Ракави За Жени Кошули Со Копчиња За Жени Маици За Врат Женски Кошули За Паѓање За Жени 2022 Сад Маица В Блуза За Врат 3/4 Ракави Графичка Маица За Паѓање Маици За Жени Тренинг Блузи Маица За Деца Преголеми Маици За Жени Женски Фустан Со Туника Американско Знаме Маица В+Врат+Блуза Женски Маици И Тенкови Облечени Блузи Копче Надолу Кошула Жените Паѓаат Туника Фустан V Вратот Повик Лабава Тече Замав Диносаурус Копчето Надолу Кошула. Преголеми Маици За Жени Женски Маици Со Долги Ракави Кошули Со Копчиња За Жени Смешни Маици За Жени Женски Блузи Блузи Здраво Вис Маици Црвени Кошули За Жени Каубојки Маица Жени Плус Големина Блузи Кслт Маици За Жени Женски 50 Заштита Од Сонце Перформанси Со Долги Ракави Маица Јекаои Женски Копчиња Долги Ракави Ленена Кошула Графички Маици За Жени Нировиен Женска Плетена Кошула Јакна Розово Злато Блуза Копче Памучни Блузи За Жени 3/4 Ракав Сатенска Блуза Жени Туника Плете Копче.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката