.

.

Moudoauer Не-лизгачки рачка за рачката на мониста за кревање на гуми за автомобили, алатка за автоматска поправка Алатка Додаток

Moudoauer Не-лизгачки рачка за рачката на мониста за кревање на гуми за автомобили, алатка за автоматска поправка Алатка Додаток

Оценка на стоката:

DEN 729.12
Достапност
Производот е достапен

1Руст - Доказ за третман не е лесен за 'рѓа, непостојан и сигурен. Изработено од челик, густо и издржливо, долго време на услугата.Нена рачка за лизгање, удобно за употреба, удобно и лесна за работа.Сигубилно за автоматска поправка, фабричко производство и употреба на механичко склопување. Соединение заоблена глава без да се оштети внатрешната цевка и, практично. Карактеристика : 1.Руст - Доказ за третман не е лесен за 'рѓа, непостојан и сигурен. Изработено од челик, густо и издржливо, долго време на услугата.Нена рачка за лизгање, удобно за употреба, удобен и лесен за работа.Suitable за автоматска поправка, фабричко производство и механичко склопување. 370мм / 14,6 Инстуибилно : За автоматско поправка, фабричко производство и механичко склопување УСЕПАКЕР Вклучен : 1*Сет на лост на гуми (со исклучок на гуми).

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Tire Lever
Material:
Steel
Color:
As Pictures Show
Length:
Approx. 370mm / 14.6in
Suitable:
for auto repair, factory production and mechanical assembly use
Package Included:
1*Tire Lever Set(excluding tires):

Комплементите на стоката