.

.

Кливленд Ц46130 Со Голема Брзина Челик Контра-Мијалник, Пареа Оксид Финиш, 1 Флејта, 1/2 Дијаметар На Стеблото, 1 Големина, 60 Степени Точка

Кливленд Ц46130 Со Голема Брзина Челик Контра-Мијалник, Пареа Оксид Финиш, 1 Флејта, 1/2 Дијаметар На Стеблото, 1 Големина, 60 Степени

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на цврстина и цврстина за отпорност на абење Пареа оксид заврши. Тркалезните стебла овозможуваат употреба со широк спектар на системи за држење алатки. Применливо за материјали од јаглероден челик и леано железо. Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на цврстина и цврстина за отпорност на абење. Пареа оксид заврши. Тркалезните стебла овозможуваат употреба со широк спектар на системи за држење алатки. Применливо за материјали од јаглероден челик и леано железо. Кливленд општа намена еден флејта контра-мијалник. Челичните алати со голема брзина се добри за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на цврстина и цврстина за отпорност на абење. Матични оксид заврши. Тркалезните стебла овозможуваат употреба со широк спектар на системи за држење алатки од инчи. Применливо за материјали од јаглероден челик и леано железо. Дијаметар на алатката од 1 инчи и агол на точка од 60 степени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката