.

.

SGS 56216 106 Директно Флејта Вежби, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 0.2010 Сечење Дијаметар, 1-3/16 Сечење Должина, 2-1/4 Должина

SGS 56216 106 Директно Флејта Вежби, Алуминиум Титаниум Нитрид Слој, 0.2010 Сечење Дијаметар, 1-3/16 Сечење Должина, 2-1/4 Должина

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Дизајн со висока јачина 140° Неутрална Точка. Ефикасно во абразивни средини со кратки прашкасти чипови. Земја на потекло : Сад. Овој дизајн со висока јачина е идеален за тврди материјали и екстремно абразивни материјали. Тешката флејта и неутралната конструкција го прават идеален за кратки материјали за чипсување кои брзо носат вежби со спирала.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката