.

.

14 ПАРЧИЊА Нова Нова ТЕХНОЛОГИЈА Е0503 ЕМ1930250Е ТФ20 60 КАРБИДНИ Влошки ИНДЕКСАБИЛНА Алатка-АР5475РДТ

14 ПАРЧИЊА Нова Нова ТЕХНОЛОГИЈА Е0503 ЕМ1930250Е ТФ20 60 КАРБИДНИ Влошки ИНДЕКСАБИЛНА Алатка-АР5475РДТ

Оценка на стоката:

DEN 1119.84
Достапност
Производот е достапен

КУПУВАТЕ НА СЛИКАТА 14 ИНСЕРТИ ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : NEWMATERIALCARBIDECOATINGNONESIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : E0503 EM1930250 E ОДДЕЛЕНИЕ TF20 60 MANUFACTURER / БРЕНД : НОВА ТЕХНОЛОГИЈАБЛАГОДАРЕТЕ СЕ за ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 5-1-Д-11

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката