.

.

SDFGH Чаша За Заби Чаша За Миење Уста Комплет За Домаќинство Двојка Чаша За Четкање Керамичка Чаша За Перење

SDFGH Чаша За Заби Чаша За Миење Уста Комплет За Домаќинство Двојка Чаша За Четкање Керамичка Чаша За Перење

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Едноставен и елегантен, погоден за различни стилови на декорација Прекрасно поставување, лесно за решавање на чистотата на бањата. Стоечко место, едноставно и практично, не е лесно да падне. Рачка-тип чаша за четкање, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна. Едноставна текстура, целокупното чувство е многу удобно. Едноставен и елегантен, погоден за различни стилови на декорација.Прекрасно поставување, лесно за решавање на чистотата на бањата.Стоечко место, едноставно и практично, не е лесно да падне.Рачка-тип чаша за четкање, функционална чаша за пиење, едноставна и уредна.Едноставна текстура, целокупното чувство е многу удобно.Име на производ : комплет за Тоалет применливо : бања, тоалет материјал : керамички пакет вклучува : Шарм за Тоалет 1*сет (не вклучувајќи други демо предмети)Совети За Вид : 1. Поради рачно мерење, дозволете отстапување од 2-3 см. Поради различни монитори, бојата може да варира, ве молиме разберете.4-парче Чаша За Четкање Заби Чаша За Миење Уста Керамичка Чаша За Миење Домаќинства Чаша За Заби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката