.

.

складирање на бања ERDDCBB, лепило за полици за бања за бања, туш кади силна пластика без дупчење полици за туширање полици лебдечки полица организатор за бања корпа за

складирање на бања ERDDCBB, лепило за полици за бања за бања, туш кади силна пластика без дупчење полици за туширање полици лебдечки полица

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Дизајн материјал-направен од висок квалитет и еколошки PP материјал, тој е густ и силен, доказ за влага и водоотпорен Големина-L33cm × W9cm. Висока применливост-Слоците можат да се користат во бањи, кујни или места на кои можете да размислите. Лесно за инсталирање-нема потреба од дупчење, магичната паста што не се обележува има добар водоотпорен ефект, ја отфрла вежбата за вежбање и грдата паста и ја обновува беспрекорна, не-означена налепница со силен капацитет за носење. Применлива wallидна површина-мазна плочка, стакло, метална плоча, дрвена плоча, мермер, не'рѓосувачки челик, итн., Не е погодна за wallидна боја, вар wallид, позадина, итн. , тој е густ и силен, доказ за влага и водоотпорен. Големина-L33cm × W9cm. Висока применливост-Слоците можат да се користат во бањи, кујни или места на кои можете да размислите. Лесно за инсталирање-нема потреба од дупчење, магичната паста што не се обележува има добар водоотпорен ефект, ја отфрла вежбата за вежбање и грдата паста и ја обновува беспрекорна, не-означена налепница со силен капацитет за носење. Применлива wallидна површина-мазна плочка, стакло, метална плоча, дрвена плоча, мермер, не'рѓосувачки челик, итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката