.

.

Рачно изработена дрвена лента со влошки за сапун, практична декорација за бања и кујна за сапун, шишиња за бања, свеќи, тоалетна хартија, држач за растенија

Рачно изработена дрвена лента со влошки за сапун, практична декорација за бања и кујна за сапун, шишиња за бања, свеќи, тоалетна

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Имаат поголема големина : 6,9 "x 10,8" x 2 " Правилната големина може да се постави на многу места без да заземе премногу простор. Квалитетно дрво. Доволно и доволно силно, не е лесно да се искине и да се скрши, а не да избледи лесно. е убав избор за украсување на влезови, кујни, дневни соби или бањи. Тој е дизајниран со четири нозе и рачка, што е лесно да се носи; дрвото жито и боењето даваат неутрален и убав изглед, може да го натера вашиот дом да изгледа потопло и Елегантен. Како подарок за пријател, родител, сосед или соработник, тие ќе бидат воодушевени што го примиле. Влошките за сапун го олеснуваат чистењето. Можете да го користите за да држите сапун и потоа да го користите за чистење на вашата бања countertop или кујна countertop без губење сапун.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката