.

.

Сојузнички месинг MA-32-PB Mambo Collection Wallид монтиран сапун, полиран месинг

Сојузнички месинг MA-32-PB Mambo Collection Wallид монтиран сапун, полиран месинг

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Креативни дизајни и врвен квалитет Елегантно сапун сапун за вашата бања. Објекти за инспекција со врвен квалитет. Наменето за убавина и алатка. Достапно во сите бои и прифатлива цена. Проверете ја нашата нова колекција на стоки за бања! Сите овие артикли се направени со цврст месинг што обезбедува голема издржливост на неговиот крај на корисникот и се произведува во согласност со претходно дефинираните стандарди и норми за квалитет. Садовите со сапун во сојузнички месинг произведуваат луксуз во кој било декор за гости, без разлика дали е овални, тркалезни и правоаголни дизајни, обезбедува резолуција што го посакувате за вашата суета. Овие сапуни со сапун се широко барани во светот. Нашата колекција „Мамбо“ има малку цртичка како и името на танцувањето и сепак е пријателска во исто време. Секој додаток е на врвот со една или повеќе светилки детално опишани со ситни точки, што ги прави особено поканети да се восхитуваат и најважни, да се користат-од куката на облеката слична на светот до силни, калено стаклени полици, вклучително и полици со две и три нивоа на агол . Скоро е премногу лесно да се собере бања со соодветна сапуница за сапун, четка за заби/држач за туристи исправени или држач за тоалети со валјак во европски стил, сите лесни за монтирање на wallид.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката