.

.

Супер Абсорбента Подна Подлога Нелизгачки Тенки Теписи За Бања Подлога За Бања Брзо Суво Тепих За Тепих Подна Врата 20х47 во

Супер Абсорбента Подна Подлога Нелизгачки Тенки Теписи За Бања Подлога За Бања Брзо Суво Тепих За Тепих Подна Врата 20х47 во

Оценка на стоката:

DEN 975.84
Достапност
Производот е достапен

Силна Отпорност На Лизгање-Нашата подна подлога што не се лизга површината е изработена од технички кадифен материјал, средината е слој од пена за заклучување вода, а долната мека гумена подлога може да апсорбира дамки од вода на стапалата и да спречи нивно лепење на подот кој се суши побрзо од обичните подни душеци. Гумен под што не се лизга со цврст стисок за да се зголеми безбедноста и стабилноста. Апсорпција на вода и брзо сушење-Силна апсорпција на вода, брза пенетрација на вода без акумулација. Може брзо да ги апсорбира дамките од вода и дамките од масло. Чувајте го подот чист и сув за да го одржувате вашиот дом удобен и чист. Сценарија за употреба - Достапни во четири големини(40х60 см/16х24 во,45х70 см/18х28 во, 50х80 см/20х31 во, 50х120 см/20х47 во), Дебелината е 3,8 мм (0,15 ИНЧИ) Погоден За бања, мијалник, кујна, перална,дневна соба, спална соба, влез, Може да се користи и како глушец подлога Итн. Висококвалитетни Подни Душеци-Помага да се намали оштетувањето на подот од прскање и дамки од масло. Висококвалитетните подни душеци не се распаѓаат или компресираат со текот на времето и можат постојано да се користат во подолг временски период. Лесно за чистење-вратата е отпорна на масло и брзо ја апсорбира водата. Треба да се исчисти само со четка или сунѓер, машина за перење што заштедува време и енергија. Супер абсорбента подна подлога густината на јачината на лизгање е удобна за вашите стапала.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката