.

.

Тоалет Четка Тоалет Четка Креативна Смола Тоалет Четка И Држач Во Собата, Длабоко Чистење Тоалет Сад Четка За Бања За Складирање И Организација Тоалет Додатоци

Тоалет Четка Тоалет Четка Креативна Смола Тоалет Четка И Држач Во Собата, Длабоко Чистење Тоалет Сад Четка За Бања За Складирање И Организација

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Стилско складирање : четката за тоалет со посебен држач обезбедува едноставен и дискретен метод за складирање за одржување на подот чист и сув Уредно е поставен веднаш до тоалетот и не се лизга. основата од пена што не се лизга ја одржува четката за садот цврста; може да издржи секојдневна употреба. €Сеико тродимензионално врежано, рачно насликано повеќеслојно сликарство. Изберете висококвалитетна боја, вештачки ситно обоена, направете ја четката за тоалет да изгледа поубаво. ● Главата на четката може да се замени, удобна и практична. ●Едноставните и заоблени линии го прават стилот посвеж и природен, елегантен и разноврсен. ●Изработени од висококвалитетни материјали, лесни за нега, не се лесни за бледнеење, долг работен век, исплатливи. Стилско складирање : четката за тоалет со посебен држач обезбедува едноставен и дискретен метод за складирање за одржување на подот чист и сув. Уредно е поставен веднаш до тоалетот и не се лизга. основата од пена што не се лизга ја одржува четката за садот цврста; може да издржи секојдневна употреба. €Сеико тродимензионално врежано, рачно насликано повеќеслојно сликарство. Изберете висококвалитетна боја, вештачки ситно обоена, направете ја четката за тоалет да изгледа поубаво. ● Главата на четката може да се замени, удобна и практична. ●Едноставните и заоблени линии го прават стилот посвеж и природен, елегантен и разноврсен. ●Изработени од висококвалитетни материјали, лесни за нега, не се лесни за бледнеење, долг работен век, исплатливи. Mrxfncompact дизајн : дизајнот за заштеда на простор е погоден за тесни области во бањата и лесно се остава; чистиот и класичен изглед може да се користи со секоја декорација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката