.

.

Држач за Лимон Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Рампа За Памук Тркалезни Кругови Со Топчиња Со Конец Соли За Капење Складирање

Држач за Лимон Памук Контејнери За Бањи Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Рампа За Памук Тркалезни Кругови Со Топчиња

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите контејнери за складирање на бања мерки : 475 (D) СО капак, големината без капакот е : 3. Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања. Идеален за складирање и организирање мали предмети како памучни брисеви, памучни топчиња, забен конец и лесен за чување и пристап. €®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА q : Чистите контејнери за складирање на бања се направени од пластика, со мазни рабови, тенки и издржливи. Тоа нема да се скрши како стакло, и побезбедно за употреба. Проѕирен дизајн, јасно можете да ја видите внатрешноста. Горниот капак и телото може да се вклопат совршено, отпорен на прашина и водоотпорен, лесен за отворање и затворање, складирање и пристап. €●Складирање и ОРГАНИЗАЦИЈА q : контејнерите за складирање бања се идеални за складирање и организирање мали предмети како што се памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за капење, пенкала, клипови, лакови, гумени ленти, клипови за хартија, копчиња итн. Овозможувајќи Ви Лесно да најдете предмети и да ги одржувате чисти и хигиенски. Одржување на бањи, суети чисти и уредни. €_ПРЕКРАСНИ УКРАСИ за ДОМОВИ q : Стилски контејнери за складирање на бања има проѕирен дизајн, со убаво отпечатен на телото, а содржината може јасно да се види, комбинирајќи ја убавината и организацијата. Обезбедува доволно простор за складирање на мали суштински и одговара на вашиот стил на декор на домот, тој е идеална декорација на домот. €€100% ГАРАНЦИЈА за ЗАДОВОЛСТВО : ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите производи и услуги со најдобар квалитет, доколку имате какви било прашања или незадоволство од производите, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме Задоволителна Програма за решенија. Држач за памук синестур - симпатичен организатор на бања е суштински елемент за складирање на бања и суета, за да ги задоволи вашите потреби! - Спецификација - - - *ГОЛЕМИНА : Единечен Производ : 4,13 (Ж) х 2,75 (Г) ВО / 10,5 (Ч) х 7 (Г) СМ *МАТЕРИЈАЛ : Пластика *ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 Пакувања / 4 Пакувања - - - КАРАКТЕРИСТИКИ - - - - - ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од тенка и лесна пластика со мазни рабови, потрајни; изгледа како стакло, но нема да се скрши, побезбедно за употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката